Uzmanel LPG - Hakkımızda

UZMANEL LPG DÖNÜŞÜM MERKEZİ

Hizmette Öncü Kalitede Birinci

Uzmanel LPG/CNG Dönüşüm Sistemleri 1997 yılından,beri hizmet veren, SURTAŞ OTO GAZ 'ın devamı olup 2015 yılında isimini UZMANEL LPG DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ OLARAK değiştirmiştir, Mustafa IŞIK ve tecrübeli ustalarımızın başında Selahattin SEYHAN'la . Sivas Toptancılar Sitesi'nde müşterilerine hizmet vermeye devam eden firmamız, gelişen teknoloji ile birlikte kalite standartlarını arttırarak benzinli araçların LPG ve CNG dönüşüm konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

LPG Sistemleri'nde BRC, GFI, Atiker, AKL, Romano, OMVL ve Wentgas Sivas yetkili servisi olarak hizmet veren Uzmanel LPG, bayisi olduğu sistemlerin montaj, bakım, tadilat ve projelendirme hizmetlerini yürütmektedir.

TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi (HYYB), Makine Mühendisleri odasından alınan SMM ve Mühendis Yetki Belgesi'ne sahip olup servisimiz, yasal ve nizami kurallar çerçevesinde lpg dönüşümü yapmaktadır.

“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmez değerlerimizdir.


KURUMSAL KİMLİĞİMİZ